Welcome Гость | RSS Пятница
2018-12-14, 4:11:10
Open network of
ukrainian and polish
NGO's leaders "LEADER"
Come
Home page Registration Log in Serch of news
Menu
Kalender news
«  Июль 2007  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
our friends
Статистика
Begining » 2007 » Июль » 17 » II УКРАЇНСЬКА ШКОЛА ЛІДЕРІВ ГРОМАДСЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ
II УКРАЇНСЬКА ШКОЛА ЛІДЕРІВ ГРОМАДСЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ
II УКРАЇНСЬКА ШКОЛА ЛІДЕРІВ ГРОМАДСЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ
25-31 серпня 2007
(Польща),
а також
ФОРУМ ЛІДЕРІВ ГРОМАДСЬКИХ ОРГАНІЗАЦІЙ
19-20 жовтня 2007
(Україна)

Асоціація „Школа лідерів” (Варшава) у партнерстві з громадською організацією „Європейський діалог” (Львів) продовжує діяльність у сфері передачі найкращого польського досвіду діячам українського громадянського суспільства. В цьому році завдяки фінансовій підтримці Міністерства закордонних справ Республіки Польща, в рамках програми „Польська допомога у 2007 році” буде реалізована друга Школа лідерів для українців.
Досвід першої Української школи лідерів громадських організацій в 2006 році переконав нас та Міністерство закордонних справ Польщі у правильності та необхідності передачі польського досвіду побудови громадянського суспільства нашим найближчим сусідам. Передача такого досвіду у вигляді Школи для лідерів, протягом якої використовуються активні та неформальні методи навчання, є ефективною і цікавою. Учасники та учасниці покинули Польщу з масою емоцій, з багажем корисної інформації, а також різними ідеями та планами для подальшої діяльності. Учасники продемонстрували свої лідерські вміння та навички роботи в екстремальних умовах при реалізації фінального проекту. Для знайомства з досвідом учасників школи 2007 року запрошуємо завітати на створену самими лідерами сторінку в Інтернеті – www.lider.pp.net.ua
Для участі у проекті другої Школи лідерів у цьому році будуть запрошені активні, досвідчені діячі українських громадських організацій, відомі у своїх локальних середовищах, визнані лідери місцевих громад, які самостійно реалізують проекти та їх діяльність має реальний вплив на якість та обсяг реалізованої діяльності. Перевага буде надана активістам з малих місцевостей, особливо з областей, де інфраструктура громадських організацій потребує розвитку.
Програма Школи буде складатися з практичних занять, лекцій та навчальних візитів до успішних громадських організацій Варшави. Протягом 7 днів учасники та учасниці Школи матимуть можливість за допомогою активних методів навчання ознайомитися з інноваційними методами проведення громадської діяльності у Польщі, сформувати свою власну модель лідерства, навчитися залучати мешканців у розбудову місцевої громади з метою вирішення локальних проблем, навчитися ефективно управляти громадською організацією, а також створювати коаліції та федерації для відстоювання інтересів третього сектору в більш широкому значенні.
Така Школа - це також ідеальна можливість для обміну поглядами, думками та досвідом громадської діяльності між активними діячами українського третього сектору. Без сумніву реалізація II Української школи лідерів стане причетною до створення нових ідей у сфері поглиблення співпраці між громадськими організаціями, що призведе до покращення функціонування громадянського суспільства в Україні.
Важливим моментом цього проекту є забезпечення майбутньої спільної діяльності громадських активістів у побудові сильного третього сектору в Україні. З думкою про це, Асоціація „Школа лідерів” включила в проект додатковий елемент програми –Форум лідерів громадських організацій. Цей Форум – це робоча зустріч найкращих випускників двох Шкіл лідерів громадських організацій (2006, 2007), випускників, які насправді є небайдужими до розбудови громадянського суспільства в Україні і які ефективно діють у своєму локальному середовищі. Форум лідерів відбудеться в Україні в середині жовтня і буде присвячений участі лідерів громадських організацій у розбудові сильного громадянського суспільства в Україні. Одним з головних навчальних моментів Форуму буде розгляд учасниками етичних принципів власної діяльності у третьому секторі, а також спільна праця над Етичною картою лідера громадянського суспільства.
Проект реалізується при співпраці з українською громадською організацією „Європейський діалог” (www.dialog.lviv.ua), на її сайті можна дізнатися більше про програму школи, про спосіб відбору учасників для участі у програмі та надіслати заявку. Конкурс триватиме до 6 серпня 2007 року. Реалізація проекту є можливою завдяки програмі польської допомоги Міністерства закордонних справ Республіки Польща на 2007 рік.

Додаткова інформація:
український координатор проекту
Олена Шинаровська,
ГО „Європейський діалог”
olena@dialog.lviv.ua

Views: 2869 | autor: | Рейтинг: 5.0 |
Всего комментариев: 2
2 Maliner  
Бывают в жизни огорченья cool
Но это не тот случай surprised

1 Алексей Баринов  
А как в эту школу попасть?

Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Copyright MyCorp © 2006Используются технологии uCoz