Welcome Гость | RSS Понедельник
2018-08-20, 8:10:32
Open network of
ukrainian and polish
NGO's leaders "LEADER"
Come
Home page Registration Log in Serch of news
Menu
Kalender news
«  Январь 2007  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
our friends
Статистика
Begining » 2007 » Январь » 30 » Премія Ради Європи "Молоді активні громадяни"
Премія Ради Європи "Молоді активні громадяни"
Премія Ради Європи "Молоді активні громадяни"

Учасники
У конкурсі можуть взяти участь неурядові молодіжні організації й рухи, а також будь-які інші структури, залучені в молодіжну роботу й покликані внести свій внесок у Європейську молодіжну кампанію "Усі різні - Усі рівні" в інтересах різноманіття, прав людини й участі. Конкурсні умови й критерії відбору викладені далі.

Організації, що бажають представити проект у рамках конкурсу, повинні направити свої заявки в Національні комітети кампанії у своїх країнах. Список адрес Національних комітетів кампанії, створених у державах- членах Ради Європи, розміщений в Інтернеті.

Заявки від країн, у яких не створені Національні комітети кампанії, направляються безпосередньо в Директорат молоді й спорту Ради Європи по електронній пошті.

Критерії участі
A) Премії будуть присуджені за діяльність або проекти, які вносять безпосередній і вагомий внесок у Європейську. молодіжну кампанію "Усі різні - Усі рівні" в інтересах різноманіття, прав людини й участі.
B) Проекти/діяльність розроблені й здійснені відповідно до цінностей і принципів Ради Європи;
C) Проекти/діяльність повинні бути здійснені в тимчасових рамках Кампанії (червень/липень 2006 року - липень 2007 року).

Журі
До складу журі входять 2 члени Програмного комітету Європейських молодіжних центрів, 2 члени Європейської керівної групи Кампанії, а також Директор молоді й спорту Ради Європи або його представник.

· Кінцевий термін надання заявок у Національний комітет Кампанії: 15 липня 2007 року.
· Засідання журі для відбору: серпень 2007 року.
· Церемонію нагородження планується провести в Раді Європи в Страсбурзі (Франція) у вересні 2007 року під час завершального заходу Кампанії. Оскільки дати проведення заключного заходу Кампанії поки не затверджені, не виключено, що вони перетерплять зміни. У цьому випадку через Інтернет і Національні комітети кампанії буде повідомлено про відповідні зміни крайнього строку надання заявок на конкурс.

Премії будуть надані п'яти проектам.
Кожний із проектів- лауреатів одержить грошову премію в розмірі 1000 євро й диплом.

Двоє представників від кожного з перемігших проектів будуть запрошені на заключний захід Кампанії для одержання премії. Даним представникам буде також запропоновано організувати презентацію своїх проектів на виставці.

Незабаром після церемонії нагородження, по завершенню Кампанії, Рада Європи опублікує короткий виклад всіх конкурсних проектів, що заслуговують увагу, (а не тільки проектів-лауреатів) у вигляді брошури й інтернет-версії. У виданні буде також передбачена можливість розміщення фотографій.

Як брати участь?
Заповните заявку на англійській або французькій мові й відправте її до 15 липня 2007 року в Національний комітет кампанії у Вашій країні. Список адрес Національних комітетів Кампанії держав- учасників Ради Європи розміщений в Інтернеті.

Заявки від країн, у яких не створені Національні комітети кампанії, направляються безпосередньо в Директорат молоді й спорту Ради Європи по електронній пошті.

Контакт:
E-maіl: galіna.kuprіyanova@coe.іnt

Views: 805 | autor: lider | Рейтинг: 0.0 |
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Copyright MyCorp © 2006Используются технологии uCoz