Welcome Гость | RSS Пятница
2024-03-29, 2:23:48
Open network of
ukrainian and polish
NGO's leaders "LEADER"
Come

Home page Rozmova z Organizatoramy - Страница 48 - Форум Registration Log in



 

 
 
Модератор форума: MAXIMUS  
Форум » Hello friends » Plan nastupnogo spotkannia!!! » Rozmova z Organizatoramy
Rozmova z Organizatoramy
KozakДата: Четверг, 2006-12-14, 10:51:48 | Сообщение # 706
Подполковник
Группа: Users
Сообщений: 142
Репутация: 0
Статус: Offline
Valeriy, Hi!

Добавлено (2006-12-14, 10:51:48)
---------------------------------------------
Da, shhos' z kozhnym dnem aktyvnist' spadaje i spadaje!!!!

 
sloneczkoДата: Четверг, 2006-12-14, 11:57:51 | Сообщение # 707
Подполковник
Группа: Users
Сообщений: 117
Репутация: 1
Статус: Offline
Ahoj.....
Spoznilam sie, nie ma Was sad
coz... bede w poniedzialek.....

Kozak dziekuje snegurochka

 
KozakДата: Пятница, 2006-12-15, 0:02:02 | Сообщение # 708
Подполковник
Группа: Users
Сообщений: 142
Репутация: 0
Статус: Offline
sloneczko, ze pravda!!! thumb
 
DimaДата: Пятница, 2006-12-15, 11:17:38 | Сообщение # 709
Майор
Группа: Users
Сообщений: 83
Репутация: 0
Статус: Offline
DOBROGO DNIA!!!
Lidery!!! Pidjom!!!
 
KozakДата: Суббота, 2006-12-16, 11:13:22 | Сообщение # 710
Подполковник
Группа: Users
Сообщений: 142
Репутация: 0
Статус: Offline
Dobroi' Nochi!!!

Najgirshi spodivannja zdijsnjujut'sja!!!!

Forum zamovkaje!!!

Vse jasno - shho kinec' tyzhnja - vsi vidpochivajut' (navit' u Pol'shi organizatory guljajut' na paty) p'jut' pyvo i vse take inshe.
ALE ZH VY LIDERY, I CE SAJT DLJA LIDERIV!!!! POM''JATAJTE CE!!!!

P. S. VITAJEMO NATALIJU SOVU - JAKA SKORO STANE MAMOJU!!! SHHYRY PRYVITANNJA!!!!

Добавлено (2006-12-16, 11:13:22)
---------------------------------------------
Dobrogo Dnja!!!
SHHos' u c'omu zhytti zalyshajet'sja bez zmin . . . sad

 
LadushkaДата: Суббота, 2006-12-16, 1:12:13 | Сообщение # 711
Подполковник
Группа: Users
Сообщений: 7
Репутация: 0
Статус: Offline
Kozak,
Руслане привіт!
Я щиро сподіаюся, що твої переживання не виправдаються і цей сайт буде продовжувати свою роботу як місце, де лідери українського 3 сектору будуть обговорювати спільні, ідею та проекти, об'єднаними зусиллями вирішувати питання!
Мені здається, якби ми 1. зустрілися у січні, 2. на цьому спотканні обговорили ідеї створення коаліції з метою покращення ефективності діяльності 3 сектору в Україні і чітко з цим визначилися, то наша співпраця би впевнено продовжувалася!
Дійсно, нас має обєднувати якась конкретна мета, спрямована на спільну роботу у майбутньому, а не тільки гарні спогади про перебування у Яхранці!

А ще дуже впливає на перебування у форумі недостатність часу. У мене серце аж стрибає, як я хочу частіше зі всіма спілкуватися, але я просто не можу цього собі дозволити, бо моя робота просто зупиниться! Треба вибирати або робота, або спілкування. От і сиджу в суботу в офісі biggrin

Добавлено (2006-12-16, 1:12:13)
---------------------------------------------
Не забудьте привітати завтра (17.12.2006) Валєру з Днем народження!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Наша сила у єдності!
 
anuszkaДата: Суббота, 2006-12-16, 3:47:28 | Сообщение # 712
Лейтенант
Группа: Users
Сообщений: 79
Репутация: 1
Статус: Offline
vsim pryvit!

ja stesknilam sie za wami!
I miss you!

jestem ostatnio bardzo zajeta, duzo pracy-koniec roku i nie moge czesto byc na forum. wink
At last time Im very busy, I have a lot of work, its almost is end of the year and I cant be often at forum. wink

ale czytam wasze wpisy.
but I read yours post...

3majcie siк !
take care

buzka, buzka
kiss, kiss
sauju, cauju

pozdrawiam
greet

anuszka


Fundacja Rozwoju Demokracji Lokalnej OSL Olsztyn
 
DimaДата: Суббота, 2006-12-16, 9:23:02 | Сообщение # 713
Майор
Группа: Users
Сообщений: 83
Репутация: 0
Статус: Offline
Tovaryshy!!!
Pryvit! I haj forum poky e 4atom, ale my svoim spilkuvanniam i skripluem nashu drugbu, jaka e zaporukou nashoi spivpraci!!!
Pysit jak vashi spravy jak osobysti nak i v nashij spilnij gromadskij dijalnosti!!!
 
anuszkaДата: Воскресенье, 2006-12-17, 12:58:00 | Сообщение # 714
Лейтенант
Группа: Users
Сообщений: 79
Репутация: 1
Статус: Offline
a tu cisza...puk puk tongue

Fundacja Rozwoju Demokracji Lokalnej OSL Olsztyn
 
matiraДата: Воскресенье, 2006-12-17, 4:04:58 | Сообщение # 715
Рядовой
Группа: Users
Сообщений: 13
Репутация: 2
Статус: Offline
Tak, sho ce za tema na forumi zjavylasia? Cholovicha rozmova, sho ce za cholovichyj shoviznizm? A de political correctness? Ja ne proty takyh tem, tilki nehaj vony budut des v inshomu misti, prosto osobysto mene obrazaje taka formulirovka na sajti, de i divchata i hlopci majut rivni prava, u tomu chysli u dostupi do informacji!!!!!

Добавлено (2006-12-17, 4:04:58)
---------------------------------------------
Nakrashi vitannia dla Valeriya z dnem narodzennia!!!!
Bazaju Tobi shastia, zdorovja, uspihiv v roboti! Osiagnennia zadumanyh planiv i realizacii tvorchyh zadumiv!!!! Nehaj zavdiaky Tvoij praci ludy navkrugy nabyrayutsia zapalnoi energii i robliat velyki spravy!!!
Vsiogo najkrashogo, Valera!!!!
biggrin


Stowarzyszenie Szkola Liderow Warszawa
 
liderДата: Воскресенье, 2006-12-17, 4:32:13 | Сообщение # 716
Admin
Группа: Admin
Сообщений: 31
Репутация: 0
Статус: Offline
Vse vypravyv dry

Iaksho robyty to iak naikrashche.
 
KozakДата: Воскресенье, 2006-12-17, 10:24:39 | Сообщение # 717
Подполковник
Группа: Users
Сообщений: 142
Репутация: 0
Статус: Offline
CHoloviiche z sygaroju -
Z DNЕM NARODZHENNJA!!!!
 
MAXIMUSДата: Понедельник, 2006-12-18, 0:00:40 | Сообщение # 718
Подполковник
Группа: Модераторы
Сообщений: 113
Репутация: 0
Статус: Offline
Valerchiku!!!! Pozdorovlyayu z Dnem vareniya!!! biggrin
 
DimaДата: Понедельник, 2006-12-18, 3:03:32 | Сообщение # 719
Майор
Группа: Users
Сообщений: 83
Репутация: 0
Статус: Offline
Проект створення міжнародної коаліції громадських організацій.

1. Коаліція створюється з метою зміцнення позицій організацій-членів коаліції, захисту їх інтересів, більш ефективного досягнення цілей організацій завдяки співпраці між організаціями-членами коаліції та міжнародній співпраці, інтелектуального та культурного обміну, обміну досвідом, уніфікації стандартів діяльності НГО, поширення ідей демократії на схід, та провадження спільної міжнародної діяльності задля розвитку громадянського суспільства та ідей духовної єдності, відчуття патріотизму, міжнаціональної злагоди, активізації суспільства.
2. Я не витрачаю Ваш і свій час на прописування загально-людських та загально-культурних принципів діяльності, таких як: повага, толерантність, свобода, дотримання діючого законодавства і т.д. Всі ці принципи будуть викладені в протоколі (декларації) установчої конференції нашої коаліції та будуть схвалені.
3. На мою думку, ми повинні зареєструвати наше міжнародне об'єднання, керівним органом повинна бути рада представників організацій-членів (надалі Рада), яких кожна організація буде обирати самостійно, керуючись своїми статутами, для цього на установчому з'їзді необхідно визначити норму представництва (кількість представників в Раді від однієї організації), вважаю, що кількість повинна бути однаковою від кожної організації незалежно від її статусу та чисельності. Також необхідно обрати голову коаліції, або на установчих зборах, або доручити зробити це обраній Раді.
4. Всередині коаліції необхідно буде розбити організації за напрямками діяльності: молодь (діти, молодь, спорт), правозахисні організації, watch-dog, екологія, організації неповносправних (похилого віку), культурна діяльність (освіта, виховання), екологія, і т.д., прошу доповнювати та корегувати.
5. Вважаю, що сама коаліція буде лише координатором, а всі проекти будуть реалізовуватись організаціями-членами коаліції. Для цього також необхідно створити профільні комітети в Раді за напрямками, вказаними вище, в які ввійдуть члени Ради від цих організацій, в кожному комітеті на засіданні будуть обрані голови комітетів, які складуть президію Ради коаліції. Організації-виконавці проектів будуть звітувати перед своїми профільними комітетами з приводу виконання проектів (вважаю, звіти повинні бути в формі інформування, фінансова та інша докладна звітність повинна надаватись грантодавцям та іншим донорам які того вимагають), але коаліція повинна дбати про свій імідж і не допускати “грантоїдства” в своїх лавах.
6. Прошу поширити інформацію про бажання створити коаліцію серед організацій-партнерів для залучення до процесу створення коаліції, та якщо є така можливість, запросити до співпраці НГО з Білорусії та Росії.
7. Таким чином, в результаті реалізації цього проекту ми повинні отримати потужну Польсько-Російсько-Білорусько-Українську міжнародну коаліцію!!
8. Тепер я звертаюсь до лідерів-юристів, підкажіть будь ласка, чи необхідно коаліції мати статут, чи буде достатньо декларації про спільну діяльність, в якій будуть прописані принципи діяльності, чи необхідні контрольно-ревізійні органи, статус та порядок реєстрації і т.д.?
Поки що у мене все.
9. Все викладене вище – це моя особиста суб'єктивна думка, основана на досвіді політичної, громадської та професійної діяльності, але я розумію, що ідея досить сира та потребує доробки. Тому прошу всіх долучитись до процесу створення коаліції, запрошую до співпраці та прошу активно та об'єктивно критикувати мої, а також інші думки з приводу створення та функціонування коаліції.
P.S. Зміни прошу вносити наступним чином: вказувати номер абзаца та що на що замінити, або чим доповнити, створювати нові абзаци, а я періодично буду вносити зміни та доповнення і виносити на обговорення оновлений варіант проекту для подальшого розгляду.

З повагою, Дмитро Живицький. 18.12.2006 р.

Добавлено (2006-12-18, 3:03:32)
---------------------------------------------
Ne liakajtes, moi lubi! Ce vse e v vashij poshtovij skrynci.
Zaprosuu do obgovorennia na forumi pid temou:
Створення коаліції

MY LIDERY I MY TOGO VARTI!!!

 
anuszkaДата: Понедельник, 2006-12-18, 10:14:08 | Сообщение # 720
Лейтенант
Группа: Users
Сообщений: 79
Репутация: 1
Статус: Offline
Dima,

a to co????????????????????????????????????????????????????????????? wacko

pozdrawiam

anuszka


Fundacja Rozwoju Demokracji Lokalnej OSL Olsztyn
 
Форум » Hello friends » Plan nastupnogo spotkannia!!! » Rozmova z Organizatoramy
Поиск:

Copyright MyCorp © 2006
Используются технологии uCoz